Baiba & Roberts


Baiba un Roberts ir kopā jau ļoti, ļoti ilgu laiku, izgājuši cauri vairākiem dzīves posmiem un nu, 2014. gada septembrī, tieši siltajā atvasaras laikā, abi salaulājās. 
Abiem ir savas aizraušanās, kuras šīs kāzas padarīja personiskākas un īpašas- burāšana, jūra un rokdarbi. Kāzu krāsas bija dzeltenā un brūnā, kā arī bija savi tradicionālie elementi neparastā izpildījumā, piemēram, linu kāzu kleita un uzvalks, fotostūrītis, kičīgs hipiju busiņš, koka dekori u.c. Ceremonija notika uz 2 jahtām Rīgas līcī netālu no Mangaļsalas mola. Pēcāk, devāmies uz jūrmalu, kur vedēji ar draugu palīdzību bija izveidojuši pārsteigumu- oāzi pie pašas jūras, kur beidzot, pēc visu viesu uzmanības, varēja apturēt laiku un pabūt nedaudz divatā. Saule jau sāka rietēt, kad ieradāmies viesu namā, kas atradās pie pašas Gaujas. Pēc mielasta un dejām, pulkstenis jau tuvojās divpadsmitiem, un ieradās arī folkloras kopa, kas pēc senlatviešu tradīcijām arī nomičoja.
Pēc dubultās kūkas- medus (dzeltenā) un šokolādes (brūnā), oficiālā daļa noslēdzās un viesi varēja turpināt izklaideties vai arī iet atvilkt elpu, lai no rīta varētu pamakšķerēt Gaujas krastā un uzspēlēt voljebolu.

Daudzās bildes arī rezultējās slaidšovā-


Posted in , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

One Response to Baiba & Roberts

Powered by Blogger.

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com. Edited by Ilva Rimicane.